2. kolo

22.09.2015 22:29

Velmáci. Podľa názvu si ich ľahko pomýliť s postavičkami z Kinder vajíčok. Podľa výzoru niektorých skôr s jednotkou rýchleho taktického nasadenia. Hrali sme lepšie ako v prvom kole, keďže horšie sa to už asi sotva dalo. Šancí nebolo veľa, preto je aj zostrih taký krátky. Písať tiež nie je veľmi o čom, preto je komentár taký krátky. A už nás konečne príďte povzbudiť aj osobne, veď pre koho to hráme.

FPV 23 A - FSC Velmáci A     0:1 (0:0)

highlights: youtu.be/by3WfJ9vEjo

Zápas priniesol hneď niekoľko pozitív a Miro dvojo trenírok pre Aya. Vybral si tie slušivejšie a potom sa už na ihrisku diali veci. Najprv sa v druhej minúte nedial brankár a tak máme kandidáta na gól mesiaca a zlatú prilbu a potom sme za pochodu vymysleli nový signál na roh. Do polčasu ešte stihol Gino van Pecher podľa vlastných slov “jeho klasickým spôsobom“ prekvapiť brankára. Nás neprekvapil, my vieme, čoho je schopný a na ihrisku tiež. Darilo sa nám realizovať veci, ktoré sme si ukázali na tréningu (to sú tie spomínané pozitíva), už stačí len zopakovať to aj proti silnejším tímom. V druhom polčase, keď chalani na lavičke už plne zvládli taje obliekania a vyzliekania si rozlišovačiek, dostal možnosť predviesť sa aj Jano. Keď vychytal tutovku z hranice šestky, pripomenuli sme mu, že za vychytanú nulu sa platia tri eurá do klubovej kasičky. Chvíľu potom najprv Paťo upratal nevzrušene Jurovu prihrávku na 5:0 a potom sme záhadne dostali gól... Juro to uzavrel šiestym gólom, čím nás všetkých potešil, no ďaleko viac zarezonoval Ginov sľub po zápase, že za každý jeho strelený gól v sezóne, venuje do tímu jednu paštétu. Už teraz vám vieme povedať, že bez ohľadu na umiestnenie FPV 23 B po sezóne, budeme mať najlepšieho strelca súťaže.

KVK Karlovka - FPV 23 B     1:6 (0:4)

Góly: Jurečko 2, Pecher 2, Mayer, Šrot