26. kolo

18.04.2016 21:58

AFC Horden. Náš tradičný súper ešte z čias spoločných tréningov a účinkovania v 2. slovenskej lige. Teraz sme sa stretli v nadstavbe, v skupine o záchranu v 1. bratislavskej lige. Čo dodať.  V prvom polčase sme boli jasne lepší, hoci sme dali iba jeden gól a to až v 17. minúte. Gólov hlavou a zvlášť po rohu nepadá vo futsale veľa, ale vy ako naši verní fanúšikovia už viete, že nie sme obyčajným tímom. Dve veľké šance spálili Tomášovia Licher a Lilko. Vedomí si komfortného a takmer nedostižného náskoku sme polovičku druhého polčasu predvádzali laxný až hrozný výkon a Jano si konečne mohol zachytať.  Prerušiť našu neschopnosť sa pokúsil svojim trademarkovým prienikom Braňo. Obraz hry sa zmenil až v 29. minúte a premaľoval ho Fero gólom z brejku. V 32. minúte sa nám vrátili investície vložené do tréningového triumvirátu Vlhová - Velez-Zuzulová – Cibik a Braňovo sólo nezištne podporil Tipo – 3:0. Signál z rohu nám vyšiel aj po druhý raz a v 33. minúte tak uzavrel Tomáš Licher na 4:0. Nečakali sme taký hladký priebeh, ale nečakali sme ani, že Tipo prestrelí z dvoch metrov prázdnu bránku a vidíte, stalo sa. Jano za nulu prispel do kasičky, zronenému Tipovi sme to odpustili. Vidíme sa zasa cez víkend.

AFC Horden - FPV 23 A     0:4 (0:1)

Góly: Baran 2, Cibik, Licher

Highlights: youtu.be/DQ45--E_Ta0

Celý zápas: youtu.be/uSB1SnGrI9I