3. kolo

30.09.2015 23:20

Netradičný piatkový termín zápasu nám úplne rozhodil biorytmus a to je čosi, s čím sa ťažko vyrovnávajú aj oveľa skúsenejšie mužstvá. Na hre sa to našťastie neprejavilo. Prvú veľkú šancu mal Tomáš Licher, ale jeho chvíle ešte len mali prísť. Potom trafili do žrde Paťo a Juro, ktorý sa k strele dostal po finte nápadne sa ponášajúcej na krokové variácie folklórneho súboru Ďatelinka. Po zbytočnej strate lopty najprv Jano ešte zachránil a potom dorážku už nezachránil. Potom zasa jednu šancu zachránil, potom znova zachránil, no veľa sa nazachraňoval... Po Licherovej druhej žltej a následnej červenej nás už ale nezachránilo nič a je to škoda, pretože Juro na začiatku polčasu z penalty vyrovnal. V oslabení sme po minúte dostali gól. V dvadsiatej siedmej minúte si Jano povedal, že keď Messi môže penaltu nepremeniť, on jednu môže chytiť a tak ju chytil. Dodal nám síl, žiaľ len psychických, nie fyzických, dostali sme sa ešte do dvoch dobrých šancí, ale všetko to zakončil krásny volej do našej bránky. Hanbiť sa nemáme za čo, no radšej by sme sa tešili ako nehanbili.

KPP Barabéri B - FPV 23 A     3:1 (1:0)

Gól: Jurečko

Béčko aj v treťom zápase vyzeralo lepšie ako A tím, herne, výsledkovo a aj krajší hráči boli nominovaní. V prvom polčase hýril aktivitou najmä Tipo, hoci prvý gól dal trošku znechutene, keďže ho nikto nebránil. Pri Ferovom góle zas brankár nechytal a polovička mužstva sa rozčuľovala nad rozhodnutím o aute. Zdravo ich to vyburcovalo a na nejaké tri minútky prebrali opraty do rúk oni. To bola chyba, mali ostať pri futsale a nie sa za nejakými opratami naháňať, nedostali by ďalšie góly. Na 3:0 dával Braňo po Ferovej prihrávke, štvrtú gólovú strelu od Tipa odprevadil pohľadom a potom aj osobne do bránky obranca (ľudia po dedinách doteraz nechápavo krútia hlavami prečo loptu neodkopol). Počas hry bez brankára Braňo vystihol prihrávku a za gól do prázdnej bránky ho pochváli hádam iba jeho Janka, lebo my sme od neho zvyknutí na iný štandard. Kapitán Akademikov, ktorý počas zápasu ponúkol hneď niekoľko “K1 full contact“ zákrokov ešte v posledných sekundách vynadal Ferovi, že nespadol podľa jeho predstáv. Nepočúvali sme ho veľmi, rátali sme svoje body za víťazstvo. Tri.

FPV 23 B - Akademik '96 B     5:0 (1:0)

Góly: Cibik 2, Tirpák 2, Baran