FPV 23 A - Slov-matic FOFO C     0:4 (0:2)

FPV 23 B - FC Chaos 1996     2:0 (1:0)

Góly: Licher, Šoška

23. kolo

Do boja o troch smajlíkov postavili 4FUN svoj B tím, zrejme aby tej srandy nebolo zas až toľko. Smiech nás prešiel už v druhej minúte (1:0) a nálada nadobro opustila v ôsmej (2:0). Kútikmi nám myklo, keď hneď po oddychovom čase, obranca „zluftoval“ a Šrotinho znížil (2:1). Úsmev na nohy nám po vydarenom signáli vrátil opäť Šrotinho (2:2). Cez prestávku sa žiadna kultúrna vložka pre potešenie divákov nekonala, a tak sme sa o zábavu postarali sami. Ako sa spieva ..úsmev, skús ho ďalej prihrať.. Šrotinho vyzval Tomáša Lilka a keďže Gino z tribúny zakričal gól so sekundovým  predstihom , Tomáš už musel dať (2:3). Neradovali sme sa dlho, pretože sa spieva aj ..úsmev, to je šanca premenená.. a súper tú nami ponúknutú ochotne využil (3:3). Gejzír našej radosti vytryskol po Šrotinhovom zavŕšení hattricku, z čoho mal radosť aj klubový financmajster. Powerplay trvajúcu dlhšie ako celý zápas sme so šťastím (a Lukášom) ustáli a domov sme išli vysmiati.

4FUN B - FPV 23 A     3:4 (2:2)

Góly: Šrot 3, Lilko

Celý zápas: youtu.be/7Ya2m_gTgSE

Highlights: youtu.be/W1VyStArEQM